برای شروع آماده اید ؟

ثبت نام کنید

یا

09016847560

سرویس دوماهه نامحدود با نصب و راه اندازی و رانژه مخابرات فقط 50 هزار تومان سرویس یک ماهه نامحدود ویژه روز تولد اشخاص بصورت رایگان

 طرح های باور نکردنی اینترنت پرسرعت ویژه برای اولین بار سرعت تا 16 مگ 

   برای مشاهده سرویسهای اینترنت شرکت  میتوانید از این قسمت سفارش خود راثبت نمایید . 

قبل از ثبت سفارش از فیبر نوری نبودن خط تلفن خود با تماس با مرکز مخابراتی خود در بالای سایت استعلام خطوط اطمینان حاصل کنید. در صورتی که موفق به تماس نشدید با شرکت تماس  77532756  یا 09362324100 بگیرید . اگر از سرویسهای اینترنت غیر از شرکت مخابرات استفاده مینمایید خط شما فیبر نوری نمیباشد و شما همینک قادر به ثبت نام و ثبت سفارش اینترنت پرسرعت 16 مگ  میباشید .با تشکر از شماهم راه و همگام  عزیز .

شرکت همراه سیستم یکی از شرکت های تحت پوشش گروه همراه سیستم طنین یزد (هلدینگ تخصص در حوزه IT, ICT) است که از سال 1382 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات انتقال دیتا و ارائه خدمات جانبی آن آغاز کرده است و در حال حاضر دارنده پروانه خدمات انتقال دیتا (PAP) در سطح کشور بوده و درصدد اخذ پروانه ارائه‌کننده ارتباطات ثابت (FCP) می‌باشد.

   LOGO HS 1111  شرکت همراه سیستم  به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، تسهیلات ویژه ای را برای رسانه های کشور در                      

نظر گرفته است.

         

    LOGO HS 1111    شرکت همراه سیستم در راستای عمل به تعهدات اجتماعی، توسعه فرهنگ و دانش کشور و کمک به رشد محتوای غنی و سالم فارسی، تسهیلات      ویژه ای شامل اینترنت پرسرعت و هاستینگ را برای کلیه رسانه های کشور ائم از خبرگزاری ها و سایت های خبری، سایت های علمی و دانش محور، روزنامه ها و مجلات در نظر گرفته است.
با توجه به محدودیت های مالی رسانه ها و همچنین نقش موثر و حیاتی آنها در ارتقای سطح فرهنگ جامعه، ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی، کمک به حفظ و انتقال میراث دینی، فرهنگی و حافظه تاریخی و تلاش برای بهبود کیفیت زندگی در کشور، شرکت فن آوا در راستای توانمندسازی و کمک به رشد و توسعه ظرفیت رسانه ها، این تسهیلات را بدون هزینه ریالی مستقیم و در ازای تهاتر خدمات اطلاع رسانی و تبلیغاتی در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.
مدیران رسانه های کشور می توانند در صورت تمایل برای بهره مندی از این خدمات، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنند تا در اسرع وقت با آنها تماس گرفته شود 

شرکت  همراه سیستم  طنین یزد آمادگی دارد جهت ارائه سرویس برای مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی در مناطقی که به دلیل عدم دارا بودن امکانات مخابراتی قادر به استفاده از سرویس های ADSL نمی باشند راهکارهای متنوع و اقتصادی با پهنای باندهای مختلف به صورت گروهی و شرایط ویژه ارائه نماید.

 
از جمله مزایای این طرح می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 

  • امکان ارائه سرویس با کیفیت و مقرون به صرفه
  • امکانارئه خدمات در مناطقی که امکان ارائه سرویس عادی وجود ندارد
  • امکان استفاده از تخفیف اشتراک گروهی
  • امکان ارائه سرویس با سرعت بالابه دلیل عدم وجود نویز

هدف  شرکت همراه سیستم طنین یزد ارایه بهترین تجربه استفاده از اینترنت پرسرعت و ارائه کیفیت و ضریب اشتراک بهتری نسبت به الزامات قانونی و چهارچوب قرارداد برای کلیه کاربران خود است.این شرکت با چشم انداز تبدیل شدن به یکی از برترین سرویس دهنده های اینترنتی در سطح ملی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت، با همراهی نیروی انسانی کارآزموده، خدمات خود را در سراسر کشور ارایه می‌دهد. این مجموعه با تلاش بی‌وقفه مسیر رشد و تعالی خود را با جدیت دنبال می‌کند.

  • شماره پروانه PAP ا 310/12/14824 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
    شماره پروانه ISDP ا 102/55905 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

خیابان شریعتی ،تجریش خ فناخسروی کوچه 19 شماره 66 ، ;   
تلفن تماس : 09016847560             موقعیت ما روی نقشه 09016847560  |  ارتباط با ما
 کانال تلگرام همراه سیستم
صفحه آپارات همراه سیستم
صفحه گوگل پلاس همراه سیستم
صفحه فیسبوک همراه سیستم